pondělí 3. září 2012

Podzimní „mikrotip“


Proč mikrotip? Protože jde o strašně jednoduchý model, který lze zrealizovat v jakýchkoliv barvách. Venku je sice ještě teplé počasí, ale podzim se nezadržitelně blíží. Ráda bych Vám poskytla tip, kde se dají koupit velmi pěkné a zároveň cenově přijatelné dlouhé svetříky/šaty. Na ty nejraději chodím do Kiku. Tam mívají každý podzim velký výběr takových dlouhých „svetrošatů“. Aktuálně vidíte starorůžové „svetrošaty“, ke kterým jsem zvolila obyčejné černé legíny a vybrala kozačky v barvě šatů… A je hotovo J Model by se dal doplnit spoustou doplňků a chybí zde i kabelka, protože už nás s Jíťou tlačil čas ;-)


Doufám, že jsem ve Vás probudila náladu do podzimního slaďování nových modelů a poskytla nápad, kde levně nakoupit bezva „svetrošaty“.                              Mějte se krásně!  Efka

6 komentářů:

 1. Taky se občas až divím, co se dá v Kiku najít. Zavítám tam teda jen občas, ale i tak mám tam odsud pár kousků - včetně jedněch svetrošatiček, takže Ti opět musím dát za pravdu :-) A tenhle Tvůj kup byl povedený, šatky mají kouzelnou barvu a na takové postavičce se nosí samy :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Noo, já tam občas s mamčou vlítnu a když mají slevy tak se dá nakoupit fakt za "babku" :-) Posledně jsme jim tam hezky vyrabovaly nátělníky, které měli po 29kč! No, nekup to! :-D :-)

   Vymazat
 2. Such a great outfit, love your boots! :)
  kisses

  OdpovědětVymazat
 3. Dokonale sladěné! To je učebnicová ukázka toho, že v jednoduchosti je síla, a že elegantní lze být i v poměrně pohodlném oblečení. Mj. máš i krásné husté vlasy, na té starorůžové ještě k tomu i pěkně vyniknou. (Vím, že už jsou ostříhané, ale když to tady tak vidím, tak mi to připadá jako docela škoda - no, vlasy nejsou ucho, umí zase narůst...)(m.)

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...