pátek 5. července 2013

Still alive

Ač je to k nevíře, pořád žiju, o čemž by ovšem náhodný návštěvník blogu mohl dost dobře pochybovat:)) Nicméně mám skvělou výmluvu a to dvě životní události, které jaksi sežraly všechen volný (i nevolný čas) v minulých dvou měsících:) Ta první zahrnovala měsíční úporné ležení ve všemožných odbornostech a nedobrotách a tak obecně utrpení všeho rázu (ačkoli to nakonec, díky Bohu, dopadlo více než skvěle:) no a tak druhá je zatím ve fázi vrcholících příprav:) Zda byla moje pauza opodstatněná posuďte z následujících fotek:)))Říkejte mi "paní inženýrko :D"


 oznámení dle vlastního návrhu:)

Jelikož už mám školní povinnosti za sebou a většinu svatebních příprav taky, konečně nazrála doba a já po tom všem shonu zatoužila zase po spravování tohoto kousku blogosféry, takže se budete moci těšit na tematické články, na které jste byli zvyklí:))
Díky všem, kteří vydrželi a občas během té dlouhé doby chodili nakukovat a nezanevřeli na mou "Mlčenlivou Tvář":))


12 komentářů:

 1. Hohoooo, já fakt nevím, k čemu ti blahopřát dřív! Jsi kurňa dobrá, slečno (po dvacátémšestém paní) inženýrko :-) A těším se na tvůj blogový návrat :-)

  OdpovědětVymazat
 2. tak zatím ještě slečno inženýrko, moc gratuluji k oběma událostem, štěstí ti přeje! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. paní, paní! byla jsem poučena, že žena je paní buď získáním vysokoškolského titulu (což už jsem tedy od bc), porozením dítěte anebo tedy klasicky svatbou:))

   Vymazat
 3. Ahoj Jino, ještě jednou moc blahopřeji a jsi šikulka - zvládla jsi to na červený diplom. Ať ti takhle skvěle všechno vychází i nadále. Budu držet palce, máte hezké datum svatby:-) Zuzana

  OdpovědětVymazat
 4. Je vidět,že jsem velice nevzdělaná,myslela jsem,že tohle se nosí jen v USA:D Jinak děkuju za komentář, přesně jsi to vystihla:))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jo to já jsem si taky myslela:D a byla jsem neštastná, že zas budeme mít obrovský renesanční baret:D takže jsem nakonec byla mile překvapená:) tohle se mi přece jen líbí více:))

   Vymazat
 5. Vážená paní inženýrko, jednak gratuluju k titulu a jednak k zasnoubení a doufám, že nás budeš průběžně informovat, jak jdou svatební přípravy ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc:))) svatební přípravy už jsou skoro hotovy:) jsem rychlík, zvládla jsem to zařídit za cca měsíc, protože mezi učením na nějakou svatbu nebylo pomyšlení:)) takže pro každého kdo se bojí dlouhých příprav - když se chce, jde to raz dva:))

   Vymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...