středa 29. srpna 2012

"Get the louk"

Dneska mne čeká velké stěhování národů! Po zkouškovém a létě, které jsem strávila na azylu u přítele, se zase zpět na školní rok stěhuji domů a s tím se pojí odvoz a následné začlenění do bytových prostor asi tuny všeho (taky se vám stane, že někam jedete na pár měsíců s jednou krabicí kosmetiky a najednou si vezete domů 3???) Tak abyste se mi tu za mé nepřítomnosti nenudily, chci Vám dát tip na skvělou inspiraci!!

Znáte blog/webovky Get the louk? Ne? Velká chyba!! Já na něj narazila minulý týden a jsem rozhodně nadšená (a nejen proto, že slečna Lucie propaguje veselé a barvami hrající líčení, které mi bylo jednu dobu velice blízké ale především vážně umí!!! To, že nenahrazuje nedostatek erudovanosti nosánkem nahoru, to je jen příjemná třešnička na dortu!!! Miluje veselé líčení, barvy, štetce a vše co k tomu patří. Dokáže ve videu mluvit půl hodiny o dvou paletkách stínů a vy se na to zvládnete dokoukat až do konce!!!


"Lucie Dejmková, pohybující se na internetu jako pod jménem Lou, není vizážistka ani vyškolená kosmetička či tak něco podobného. Je to jen obyčejný nadšenec, který všechen svůj volný čas věnuje právě líčení, kde vidí jako cíl kreativitu a originalitu. Dává důraz na detail a snaží se prosadit barevné looky na české tváře, kterých se všichni tolik bojí!

Get The Louk je internetový prostor s nálepkou hlásající Beauty Blog snažící se probudit z šedi české úzkoprsé návyky na nudné líčení! Autorka přezdívající si Lou roky vedla osobní blog, který se začal podezřele plnit články se štítkem makeup. Dnes jsou to dvě samostatné internetové entitiy, každá s jiným zaměřením. Tato se snaží o neotřelý pohled na každodení prostoje před zrcadlem."

Mějte krásný den, zkoukněte talentovanou Lou, kterou jsem si behěm chvilky zamilovala a odvažte se a zkuste si na poslední letní dny udělat nějaké veselé líčení!! Jen co se nastěhuju, tak se na nějaké taky chystám:)))


4 komentáře:

 1. Já ji sleduji na YT, její videa mě ohromně baví, je tak správně střelená :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jj! je jedna z mála v čr, která je zároveň přirozená, vtipná a profesionální k tomu:))) už sem se od ní naučila nějaké parádní fígle v líčení:))

   Vymazat
 2. nedávno jsem na ni taky přišla, je skvělá. projíždím archivní články a učím se, zapisuji si, co si pořídit a co ne a taky chci zkusit nějaké líčení. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jj taky si dělám časem zálusk na některé produkty (teda ty levnější:D) třeba naked od urban decay je nádherná ale kapku pro studentíka nedostupná:DD ale třeba časem:) tak se budu těšit až vyzkoušíš nějaký "louk" a třeba ho dáš na blog k omrknutí;)

   Vymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...